Novinky

Verejná zbierka na festivale Punkáči deťom 2016

Po viacročnej pauze máme dobrú správu! V termíne od 1. do 4. septembra 2016 sa bude v priestoroch Farma Ryby Opatovce, okr. Trenčín konať ďalší ročník festivalu Punkáči deťom, ktorého výťažok zo vstupného putuje pre našu nadáciu. Tešíme sa aj na vašu účasť!

Názov zbierky: Pomoc deťom v ohrození – Punkáči deťom 2016

Číslo právoplatného rozhodnutia: OÚ-TN-OVVS1-2016/026863

Spôsob konania zbierky, dátum začatia a dátum ukončenia zbierky:

-          predajom vstupeniek na kultúrne podujatie: Festival Punkáči deťom 2016

-          v termíne od 1.9.2016 so začiatkom predaja vstupeniek o 9.00 hod. do 4.9.2016  s ukončením predaja vstupeniek  o  22.00 hod.

Určenie výšky príspevku z ceny vstupeniek

100% ceny vstupeniek bude výnosom z verejnej zbierky.

Predbežná správa zbierky je uverejnená v sekcii Fotogaléria.

Viac >>

Aktivity rok 2014

Malá štatistika za rok 2014

 

Počas celého roka sme pomohli 52 rodinám s celkovým finančným príspevkom vyše 11 000 EUR. Ďalších 36 rodín dostalo od nás balíky so šatstvom, drogériou, potravinami a hračkami. Náš ženský kolektív nazbieral, vytriedil a zabalil vyše 70 obrovských balíkov, ktoré putovali do celého Slovenska. Už druhýkrát po sebe sa nám osvedčila aj spolupráca s vojenským útvarom v Ružomberku, ktorý prerozdelil 900 eur do piatich rodín v núdzi. Počas roka nás potešil aj finančný príspevok od hereckej legendy pána Štefana Kvietika, ako aj ďalší darcovia, ktorí mysleli na naše rodiny napríklad aj s lístkami na koncert Lucie Bílej.

 

Charitatívny punč v decembri

 

Ďakujeme, že ste nás prišli podporiť na staromestské vianočné trhy v sobotu 13. decembra do stánku Punč pomoci, kde sme už po tretíkrát po sebe vianočný punč. Výťažok z predaja, ktorý nám daroval majiteľ stánku Dobré jedlo, činil 570 EUR! Veríme, že s podporou starostky Starého Mesta sa stretneme pri podobnej akcii aj v budúcnosti.

 

Staromestský charitatívny trh v októbri

 

Dňa 11. októbra 2014 od 10.00 hod. do 19.00 hod. sa zúčastnila naša nadácia Staromestského charitatívneho trhu sv. Alžbety 2014 na Šafárikovom námestí v Bratislave, kde sme zbierali peniaze na základe Rozhodnutia Okresného úradu Bratislava o zapísaní zbierky pod registrovým číslom 101-2014-080857 s názvom Pomoc deťom v ohrození do registra zbierok informačného systému verejnej správy. Celkový výnos zbierky bol 520 EUR a predbežná správa zbierky je uverejnená v sekcii Fotogaléria ako scan správy.

Viac >>

Aktivity rok 2015

34 rodinám sme zaslali finančnú pomoc vo výške viac než 8 tis. Eur. Ďalších 31 rodín dostalo od nás balíky so šatstvom, drogériou, potravinami a hračkami. Náš ženský kolektív nazbieral, vytriedil a zabalil vyše 69 obrovských balíkov, ktoré putovali do celého Slovenska. Už tretíkrát po sebe sa nám osvedčila aj spolupráca s vojenským útvarom v Ružomberku, ktorý vyzbieral 375 eur pre rodinu v núdzi. Zároveň sme nadviazali spoluprácu so Základnou školou Pri kríži v Bratislave, kde deti za pomoci učiteľského zboru napísali a vydali knihu ako si predstavujú život svojich rovesníkov, z ktorej predaja nám venovali výťažok.. Tešili sme sa i aktivite maséra Reného Gonzáleza, ktorý organizuje v Bratislave tzv. massage parties, z ktorých výťažok putuje takisto pre našu nadáciu. Vážime si aj celoročné finančné príspevky od viacerých našich už stabilných darcov.

Viac >>